Warning: Declaration of WPRandomPostsWidget::update($new_instance) should be compatible with WP_Widget::update($new_instance, $old_instance) in /home/hydra8/ftp/psychologiareligii.pl/wp-content/plugins/wp-random-posts/randomposts.php on line 38
Rachunki oszczędnościowe – Towarzystwo właścicielskie w służbie zdrowia ad – Psycholog religii
Skip to content

Rachunki oszczędnościowe – Towarzystwo właścicielskie w służbie zdrowia ad

2 lata ago

507 words

Z czasem jednak nowe projekty zostały włączone do portfeli oferowanych przez dominujących ubezpieczycieli, a rachunek oszczędnościowy jest czasami zarządzany przez powiązaną instytucję bankową. Większość osób zapisanych do rejestru nadal znajduje się w kontrolowanych przez pracodawcę przepisach dotyczących zwrotu kosztów opieki zdrowotnej, w których niewykorzystana równowaga przechodzi na firmę, a nie na osobę, ale liczba zapisanych na kontach oszczędnościowych kontrolowanych przez pracowników szybko rośnie. Łączna rejestracja obu rodzajów produktów wśród wszystkich ubezpieczycieli na koniec marca 2005 r. Wyniosła 2,6 miliona. Największymi dostawcami produktów konsumenckich są obecnie UnitedHealth Group (865 000 objętych ubezpieczeniem), Aetna (370 000 zarejestrowanych) oraz różne plany Blue Cross i Blue Shield (400 000 zarejestrowanych) .2,3 Średnie roczne składki, limity wydatkowania i kieszonkowe w przypadku kont indywidualnych i rodzinnych ubezpieczenia zdrowotnego na koncie oszczędnościowym (HSA). Średnie maksymalne korzyści w całym okresie życia z indywidualnie zakupionymi ubezpieczeniami na bazie HSA wynoszą 4,0 miliona USD dla jednego uczestnika i 4,3 miliona USD dla rodziny; odpowiednie świadczenia z planu zakupionego przez małego pracodawcę wynoszą odpowiednio 3,4 miliona USD i 3,5 miliona USD. Z planem zakupionym przez dużego pracodawcę, maksymalne maksymalne życie wynosi 2,1 miliona dolarów dla pojedynczego rejestrującego lub rodziny. Dane pochodzą z Centrum Polityki i Badań, amerykańskich planów ubezpieczeń zdrowotnych.
Większość zapisów na HSA pochodzi od osób nabywających ubezpieczenia poza kontekstem zatrudnienia. W porównaniu z polisami zakupionymi przez małe firmy lub dużych pracodawców korporacyjnych, indywidualnie kupowane produkty HSA mają zazwyczaj wyższe odliczenia i niższe składki (patrz wykres), w dużej mierze dlatego, że poszczególni subskrybenci podlegają ubezpieczeniu i nie są wydawane polisy, jeżeli mają znaczne problemy lub historia korzystania z usług opieki medycznej. Pracodawcy chętniej kupują systemy refundacji opieki zdrowotnej niż produkty HSA, aby zatrzymać niewykorzystane salda, jeśli pracownik zostanie zwolniony lub zwolniony.
Znaczna część współczesnej opieki medycznej obejmuje element uznania w decyzji o staraniach o opiekę iw decyzjach dotyczących rodzaju usługodawcy (np. Lekarza ogólnego lub specjalisty), opieki (np. Stacjonarnej lub ambulatoryjnej) oraz rodzaju produktu (np. lek markowy lub generyczny). HMO kładą nacisk na kontrolę kosztów na stronę lekarza – przy użyciu selektywnych sieci lekarzy, płatności kapitałowych i kontroli wykorzystania – zamiast na stronę konsumenta, gdzie popyt był stymulowany przez kompleksowe projekty świadczeń. Ta asymetryczna struktura motywacyjna przyczyniła się do gwałtownego sprzeciwu wobec HMO, ponieważ pacjenci wierzyli, że mają nieograniczony dostęp do opieki – ale odkryli ograniczenia, gdy chcieli korzystać z usług o wysokich kosztach. Projekty produktowe oparte na konsumentach odwracają ukierunkowanie na zachęty ekonomiczne, zwiększając podział kosztów dla pacjentów, ale rozluźniając ograniczenia sieciowe, płatności kapitałowe i funkcje uprzedniej autoryzacji zarządzanej opieki.
Głównym wyzwaniem dla takich produktów jako mechanizmu kontroli kosztów jest to, że skupiają one swoje zachęty na tanich usługach podstawowej opieki zdrowotnej, a nie na kosztownych testach i specjalistycznych interwencjach
[przypisy: przychodnia paprocany kontakt, przychodnia eskulap, nfz bydgoszcz ekuz ]
[więcej w: orsalit ulotka, tyreoidektomia, parafia stryszów ]

0 thoughts on “Rachunki oszczędnościowe – Towarzystwo właścicielskie w służbie zdrowia ad”

  1. [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: Dentysta Wejherowo[…]